Mónika Szegediné

Bérszámfejtő és TB ügyintéző

azonnal

Kapcsolat:

Személyügyi adminisztrátor

+36 95 525 367

m.szegedine@wewalka.hu

Főbb feladataid
  • A vállalkozás bérelszámolási és társadalombiztosítási feladatainak teljeskörű szervezése, irányítása, elvégzése.
  • Intézkedés az adók és járulékok határidőre történő megállapításáról, az adatok előkészítéséről a pénzügyi részlegnek.
  • A munkavállaló beléptetéséhez és kiléptetéséhez kapcsolódó, adminisztratív és jelentéstételi feladatok az érintett hatóságok felé.
  • Bérszámfejtő és munkaidő nyilvántartó program felhasználói szintű ismerete.
  • Kapcsolattartás a hatóságokkal, ellenőrzéseken való aktív részvétel.
Profilod
  • Bérszámfejtői és társadalombiztosítási ügyintézői végzettség
  • Az érintett területeken szerzett több éves szakmai tapasztalat.
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete.
  • Megbízhatóság, határozott, magabiztos, ugyanakkor empatikus fellépés.
Amit kínálunk
  • Biztos munkahely egy folyamatosan növekvő vállalkozásban.
  • Prémiumrendszer, Szép-Kártya valamint chip kártya( ital- és snack automata) feltöltés.
  • Irodai munkarend h-p-ig teljes munkaidőben.
  • Ingyenes gyümölcs minden dolgozó számára.
  • Tömegközlekedéssel való bejárás esetén 100%-os támogatás.
  • Üzemanyag térítés, vagy saját dolgozói buszjárat.
  • Rendszeres infónapok és céges rendezvények.
  • Karrierlehetőség; szakmai és személyes fejlődési lehetőség a saját Wewalka Akadémiánknak köszönhetően.
Kezdés dátuma

azonnal

Nyitott pozíciók